Лестър продължава с доброто си представяне от началото на сезона,

...

Джейми Варди изведе Лестър до третото място

Лестър продължава с положителното си показване от началото на сезона, откакто през днешния ден победи с 3:1 Борнемут на " Кинг Пауър Стейдъм " и се изкачи до третото място във краткотрайното класиране на Премиър лийг. Архитект на триумфа на " лисиците " бе Джейми Варди (12', 73'), който означи два гола и асистира на Юри Тилеманс (41') за третия. Калъм Уилсън (15') се разписа за " черешките ".
FULL-TIME Leicester 3-1 AFC Bournemouth

Vardy nets twice, either side of Tielemans' close-range finish, to give Leicester victory#LEIBOU pic.twitter.com/hd8A259bwt
— Premier League (@premierleague) August 31, 2019

Двата тима изиграха доста намерено първо полувреме, в което сътвориха огромен брой голови положения. В 12-ата минута Джейми Варди получи извеждащо подаване от Чилуел, след което трансферира Рамсдейл по съвършен метод, откривайки резултата. Само три минути по-късно обаче Борнемут изравни. Калъм Уилсън получи от Фрейзър и стреля с левия крайник в далечния ъгъл - 1:1.

В 41-вата минута домакините още веднъж излязоха напред в резултата. Варди влезе в наказателното поле и пусна топката на пътя на Тилеманс, който засече от няколко метра. Топката чукна гредата и влезе - 2:1.

В 73-тата минута Варди оформи крайния резултат с втория си гол за през днешния ден, откакто засече от близко центриране на Тилеманс.
Jamie Vardy has now scored more Premier League goals in 2019 (15) than any other English player.

Get him out of retirement. pic.twitter.com/q5fMDLyNa3
— Squawka Football (@Squawka) August 31, 2019 Лестър има осем точки след две победи и две равенства от началото на сезона.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! СТАТИТИКА ТУК!

Премиър лийг 4 кръг, събота 31 август  Лестър Сити 3:1краен резулат  Борнемут