Лестър изигра първия си мач на Кинг Пауър Стейдиъм след

...

Емоционалното завръщане на Лестър на Кинг Пауър Стейдиъм завърши без голове

Лестър изигра първия си мач на " Кинг Пауър Стейдиъм " след гибелта на притежателя си Вичай Сривадханапрабха. " Лисиците " не съумяха да отбележат гол на Бърнли и срещата приключи 0:0. Двубоят ще остане в паметта на почитателите повече с страстите, а последователите и на двата тима показаха съпричастност към загубата на Лестър.

Самият мач стартира с дейни дейности от страна на домакините, само че последователно те изгубиха сили, което е обяснимо след всичко, което играчите претърпяха през последните две седмици. В този интервал те направиха и пътешестване до Тайланд за погребението на някогашния си притежател.

Forever and always. pic.twitter.com/g4krExnbSr
— Leicester City (@LCFC) November 10, 2018
През първото полувреме удар на Джейми Варди бе избит от голлинията, Гезак удари гредата, а Джо Харт спря Демарай Грей. След почивката Бърнли бе равносилен и равенството бе справедливо. Крис Ууд пропусна отлична опция през второто полувреме, като прати топката над вратата.

ЛЕСТЪР - БЪРНЛИ 0:0

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ

ПРОГРАМАТА НА ЛЕСТЪР
ПРОГРАМАТА НА БЪРНЛИ Премиър лийг 12 кръг, събота 10 ноември  Лестър 0:0краен резулат  Бърнли