Легендата на Левски Елин Топузаков отбеляза 17-годишнината от паметното отстраняване

...

Топузаков бие със седем гола в чест на паметен успех на Левски

Легендата на Левски Елин Топузаков означи 17-годишнината от паметното премахване на италианския Удинезе с победа със 7:1 на дребни малки врати. Топчо бе капитан на „ сините “ в дуела през 2006 година, когато Левски се класира за четвъртфиналите на купата на УЕФА. Те отстраниха Удинезе, побеждавайки италианците с 2:1 пред 40 000 фенове на стадион " Васил Левски ".

Първата среща в Удине приключва при 0:0. Бившият национал още веднъж бе част от футболния отбор на Министерството на финансите (МФ) по покана на своя другар Кирил Евтимов. Финансистите победиха сътрудниците си от Комисията по финансов контрол (КФН) с безапелационното 7:1.

Изхождайки от резултата, тимът на МФ не остави шансове на съперника си, надигравайки го безапелационно. Съставът на МФ: Велин Пеев (3 гола), Георги Николов (2 гола), Христо Колев, Добромир Луканов, Елин Топузаков (1 гол) и Кирил Евтимов (1 гол).