Легендата на Аржентина и световния футбол Диего Армандо Марадона дебютира

...

Дон Диего дебютира с разгром прави шоу за публиката

Легендата на Аржентина и международния футбол Диего Армандо Марадона дебютира с разгромна победа отпред на втородивизионния мексикански Дорадос. Тимът му разруши с 4:1 Кафеталерос в мач от 7-ия кръг на локалното шампионата. Това беше първи триумф за " черно-жълтите ", които досега имаха три равенства и три провали в акцията.
Първата част приключи без голове, само че след почивката нападателят от Еквадор Ангуло избухна с хеттрик. Той се разписа за 16 минути сред 59-ата и 75-ата минута, като последното му попадение беше от дузпа. Преди него Ибарас върна един гол в 63-ата минута.

В края на срещата Ескобоса (86) оформи крайното 4:1. През цялата среща камерите следяха Дон Диего, който правеше шоу около тъчлинията, а след мача отпразнува успеха с песни и викания в съблекалнята.