Лацио се издъни у дома и завърши 2:2 с Динамо

...

Бивш играч на ЦСКА разплака Лацио

Лацио се издъни вкъщи и приключи 2:2 с Динамо (Киев) в мач от осминафиналите на Лига Европа.

През първата част двата отбора не съумяха да си вкарат гол, откакто домакините не играха на нормалното си високо равнище, а гостите бяха внимателни и рядко нападнаха.

След почивката изненадващо гостите поведоха с попадение на Виктор Циганков (52), който се разписа след асистенция на Беседин. Голмайсторът на „ орлите” Чиро Имобиле обаче бързо възвърне равенството, възползвайки се от подаване на Фелипе Андерсон (62), който самичък направи обрата цялостен след пас на Милинкович-Савич, написа "Блиц ".

Лацио натисна в търсене на още едно попадение, с цел да си обезпечи по-комфортен задатък преди реванша, само че внезапно инкасира второ във вратата си. Бившият нападател на ЦСКА Жуниор Мораес (79) получи топката от Циганков и вкара, шокирайки „ орлите” и оформяйки крайния резултат.

В последните секунди Имобиле имаше късмет да донесе успеха за домакините, само че сантиметри го разделиха от гола, откакто топката срещна страничната греда. След последния съдийски сигнал Денис Гармаш от гостите получи втори жълт картон поради реакция против съдията.
Източник: fakti.bg