Кризата в продължава, след като тимът на , който бе

...

Уест Хам нанесе осмата загуба на Шефилд Юнайтед

Кризата в продължава, откакто отборът на, който бе сензацията на Премиър лийг през предишния сезон, позволи четвърта поредна загуба и общо осмо проваляне в шампионата от девет изиграни срещи. Този път " остриетата " отстъпиха вкъщи от с 0:1. означи единственото попадение с прекрасен удар в 56-ата минута. С този триумф " чуковете " се изкачиха в горната половина на таблицата и към този момент заемат осмо място във краткотрайното класиране. Шефилд Юнайтед остава единствено с една точка в актива си.

Уайлдър направи три промени в своя състав. се завърна след травма, откакто за последно игра в дуела с от втория кръг. Итън Ампаду и също стартираха.
Дейвид Мойс заложи на същия състав, който победи преди две седмици.

Двата тима изиграха динамично първо полувреме, в което можеха да вземат задатък, само че Рамсдейл и и Фабиански направиха положителни спасявания, а един удар с глава на Маколдрик срещна гредата. В тази обстановка обаче щеше да бъде отсъдена засада, даже и да имаше попадение.

Sebastien Haller has scored an away PL goal for only the 2nd time since he scored twice in his first away PL app, at Watford in Aug 2019 (today is his first since 1-0 winner at Southampton, Dec 2019)
— Sky Sports Statto (@SkySportsStatto) В началото на втората част Рамсдейл още веднъж се отличи с положително избавяне след удар на Але. В 56-ата минута точно французинът се озова в прегръдките на своите съотборници, откакто с прекрасен удар от границата на наказателното поле не остави късмет на стража на " остриетата ".

В 70-ата минута Але пропусна добра опция да удвои, а три минути по-късно засече с глава центриране от корнер, само че топката срещна гредата. 1/4 преди края гредата оказа помощ и на гостите, откакто Оли Макбърни бе изведен от Брюстър очи в очи с Фабиански, преодоля го, само че по-късно топката рикошира в страничния дирек.

Премиър лийг 9 кръг, неделя 22 ноември  Шефилд Юнайтед 0:1краен резулат  Уест Хам