Кризата в отбора на Касъмпаша продължава да става все по-сериозна.

...

Кризата за Касъмпаша продължи и срещу Галатасарай, Страхил Попов с цял мач

Кризата в тима на Касъмпаша продължава да става все по-сериозна. Възпитаниците на Мустафа Денизли позволиха пета поредна загуба във всички шампионати с 1:4 в семейството си на гранда Галатасарай от 22-ия кръг на турската Сюпер лига. Българският национал Страхил Попов записа цялостни 90 минути за своя отбор.

Мачът стартира добре за Касъмпаша и отборът поведе в 14-ата минута с гол от фаул на Трезеге.

Гостите обаче бързо изравниха със ужасно попадение на Юнес Белханда в 22-ата минута с отдалечен изстрел по земя.

В 28-ата минута Галатасарай излезе напред откакто Белханда центриар и Софиан Фегули от близко засече във вратата за 1:2.

Maç sonucu: Kasmpaa 1-4 Galatasaray #KSMvGS pic.twitter.com/wteuk4DBPK
— Galatasaray SK (@GalatasaraySK) February 17, 2019
В 53-ата минута още веднъж Фегули вкара третия гол за гостите, откакто изскочи зад отбраната и технично трансферира вратаря.

Френският футболист оформи и своя хеттрик в 68-ата минута. Тогава той бе открит в наказателното поле с диагонален пас от Онйекуру, финтира директния си надзирател и невъзмутимо означи за крайното 1:4.

С тази победа Галатасарай се намира на 2-ата позиция с 42 точки и 3 по-малко от водача Истанбул (Башакшехир). Касъмпаша пък продължава да се срутва в класирането и към този момент е на 8-ата позиция с 29 точки.

Сюпер лиг 22 кръг, неделя 17 февруари  Касъмпаша 1:4краен резулат  Галатасарай