Кристъл Палас сложи край на серията си от пет поредни

...

Кристъл Палас прекъсна лошата серия

Кристъл Палас постави завършек на серията си от пет следващи мача без победа, откакто надви с 2:0 над Бърнли като посетител. Лондончани вкараха по един гол и в двете полувремена. Уилфред Заха даде задатък на " орлите " тъкмо преди почивката след солова акция и невисок удар, след който Поуп докосна топката, само че не съумя да я избави. Малко преди тази обстановка попадение на Аю бе анулирано поради засада. В 78-ата Джефри Шлуп подсигури успеха на Палас с втори гол, пристигнал след груба неточност в отбрана на Бен Мий.

Крис Ууд пропусна най-хубавата опция за домакините в добавеното време, когато от близко стреля над вратата.

С този триумф Палас се изкачи до 10-о място във краткотрайното класиране с актив от 18 точки. Бърнли има тъкмо толкоз, само че е осми поради по-добрата голова разлика.

СТАТИСТИКА ТУК!
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА ТУК! Премиър лийг 14 кръг, събота 30 ноември  Бърнли 0:2краен резулат  Кристъл Палас