Кристъл Палас победи Манчестър Юнайтед с минималното 1:0 в мач

...

Манчестър Юнайтед се провали срещу Кристъл Палас на Олд Трафорд

Кристъл Палас победи Манчестър Юнайтед с минималното 1:0 в мач от 7-ия кръг на Висшата лига. Най-титулуваният тим в Англия записа четвърто проваляне за сезона.

През първото полувреме и двата тима си размениха по един прецизен удар, като " орлите " съумяха да открият резултата със своя. Еберечи Езе насочи центриране в наказателното поле, което не бе добре изчистено от играчите в алено. Йоаким Андерсен стреля от придвижване, с цел да даде задатък на гостите.

След почивката Бруно Фернандеш и Расмус Хойлунд сториха всичко по силите си, с цел да измъкнат точка за " алените дяволи ", само че Сам Джонстън отрази ударите им, с цел да се поздрави със суха мрежа на стадион " Олд Трафорд " в Манчестър.

Лондончани стигнаха до триумфа по-малко от 4 дни, откакто с 0:3 в мач за Купата на лигата.

Кристъл Палас заема 9-ата позиция в класирането с актив от 11 точки, като се намира тъкмо над възпитаниците на Ерик загар Хаг, които имат 9 пункта.