Крилото на Арсенал Рийс Нелсън ще трябва да се яви

...

Крило на Арсенал трябва да се яви в съда

Крилото на Арсенал Рийс Нелсън ще би трябвало да се яви в съда при започване на септември, откакто кучето му Тиаго е нападнало теляк в дома му. Случката е от 2-и декември 2020-а година, само че в началото последствия за Нелсън нямаше.

Домашният любим на Нелсън е нанесло физически пострадвания на масажиста, който е напускал къщата на футболиста. Делото ще стартира на четвърти септември, споделя DailyMail. Английската медия счита, че това може да е неприятно разпръскване на крилото, което се бори за място и нов контракт в Арсенал.

Нелсън игра последно при загубата на Арсенал от Спортинг Лисабон в осминафиналите на Лига Европа. 23-годишният британец е взел присъединяване в 11 мача на " топчиите " през този сезон, вкарвайки три гола, в това число и трагичното попадение в 97-ата минута против Борнемут, което донесе успеха на Арсенал с 3:2.