Краснодар победи с убедителното 3:0 Арсенал (Тула) и вече е

...

Краснодар не показа милост срещу Арсенал

Краснодар победи с безапелационното 3:0 Арсенал (Тула) и към този момент е единствено на 2 точки зад лидера в Премиер лигата Зенит преди дуела на питерци против Ростов. Вандерсон откри резултата в 40-ата минута, а през второто полувреме се разписаха младите очаквания на " биковете " Иван Игнатиев и Магомед-Шапи Сулейманов.

Георги Костадинов игра цялостен мач за Арсенал. Дебют отпред на отбора от Тула направи Игор Черевченко, заменил на треньорския пост Олег Кононов,

Краснодар беше без шведския национал Виктор Клаесон, който се върна с травма след успеха над Русия в Лигата на нациите. " Биковете " бързо взеха самодейността и направиха няколко пропуща. До почивката Арсенал провежда единствено една рискова офанзива, само че Резиуан Мирзов стреля неопределено.

В 40-ата минута Маурисио Перейра подаде на Сергей Петров, той центрира към Вандерсон и бразилецът откри резултата. Малко след началото на втората част Лука Джорджевич можеше да изравни, а в ответната офанзива Ари изведе Игнатиев, който невъзмутимо вкара за 2:0.

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА
Премиер Лига 15 кръг, неделя 25 ноември  Краснодар 3:0краен резулат  Арсенал Тула