Контролният мач между отборите на България и Люксембург завърши при

...

България завърши годината с нулево реми в Люксембург

Контролният мач сред тимовете на България и Люксембург приключи при резултат 0:0.

В началото на дуела и двата отбора имаха положения в напред във времето. Кирил Десподов изведе Спас Делев самичък против вратаря. Ралф Шон пресече подаването, като изпрати топката в ръката на българския нападател. Спас Делев изпрати кълбото в противниковата врата, само че попадението не бе зачетено, поради игра с ръка.

През първата част домакините се задоволиха с владението на топката - 58%, само че българите насочиха три точни удари. Главният арбитър Манфредас Лукянчукас даде осем жълти картона - 5 за играчите на Люк Холц и три за възпитаниците на Младен Кръстаич.

След почивката Ивандро Борхес имаше добра опция да открие резултата, само че стреля в гредата.

Главният съдия продължи да раздава картони и през второто полувреме. Данел Синани получи втори жълт картон и бе изпъден откакто стъпи върху глезена на резервата Илиан Илиев.

България записа първо тъждество под управлението на сръбския ментор. Националите остават непобедени със сърбина наччело, след 3 победи и 1 тъждество Това е финален мач за " трикольорите " за годината.

" Лъвовете " ще се опитат да реализират четвърта поредна победа под управлението на селекционера Младен Кръстаич.

Двубоят на " Стад дьо Люксембург " бе излъчен директно по Българска национална телевизия 2, както и тук: