Контролата между Берое и Нефтохимик бе прекратена в началото на

...

Прекратиха контрола на Берое заради сняг

Контролата сред Берое и Нефтохимик бе прекъсната при започване на второто полувреме поради изобилния снеговалеж над Стара Загора. До прекъсването на мача беройци водеха с 2:0 на Спортна база Берое.

Второто полувреме стартира при снеговалеж, който бързо натрупа на терена и изискванията станаха тежки. Десетина минути след началото на втората част реферът реши да спре мача.

Мартин Камбуров откри резултата в 35-та минута с непосредствено попадение от директен свободен удар. Отново Камбуров удвои в 48-та минута след асистенция на Конте. Срещата бе прекъсната в 54-та минута поради метеорологичните условия и натрупалия сняг.

Берое - Нефтохимик 2:0

Голмайстори: 1:0 Мартин Камбуров 35, 2:0 Мартин Камбуров 48

Берое: Душан Перниш (46- Иван Гошев), Георги Ангелов, Теди Мезаг, Ахмед Туба, Крум Стоянов, Милен Желев, Иван Минчев, Александър Цветков, Октавио, Алиун Фал (46- Ибрахима Конте), Мартин Камбуров;