Когато Майра Рамирес изведе Челси напред след по-малко от две

...

Ман Юнайтед 0-6 Челси: Отборът на Ема Хейс доставя приказно сбогом за напускащия си шеф със стил... тъй като Сините са короновани за шампиони на WSL за исторически ПЕТИ пореден сезон

Когато Майра Рамирес изведе Челси напред след по-малко от две минути, беше ясно, че това ще бъде техният ден.

Завръщането на Рамирес от травма не можеше да пристигна в по-добър миг. Рекордното сключване на Челси беше мощно пропуснато през последните няколко седмици. Защитниците на Юнайтед не можеха да живеят с нея. Нападателят асистира за втория и третия гол и вкара четвъртия преди почивката. Дотогава мачът завърши, както и купата.

Челси завоюва петата си поредна купа в Суперлигата за дами в събота следобяд

Това беше приказно изпращане на напускащия управител Ема Хейс (на снимката), която ще приключи времето си в клуба със седем WSL трофеи

Сините завоюваха голяма победа с 6-0 против Манчестър Юнайтед побеждава Манчестър Сити до купата в лигата с голова разлика

Мили Брайт (долу вляво) и Ема Хейс (долу вдясно)...