Кливланд Кавалиърс победи Орландо Меджик със 104:103 и прекъсна серия

...

Кливланд сложи край на серия от четири загуби в НБА

Кливланд Кавалиърс победи Орландо Меджик със 104:103 и прекъсна серия от четири следващи провали в НБА. В хода на мача Кавс имаха преднина от 23 точки, само че гостите преобладаваха през втората половина от дуела и малко не им доближи да създадат цялостен поврат.

Айзея Томас вкара 21 точки, ЛеБрон Джеймс - 16, Кевин Лав - 12 т. и 11 битки. За "магьосниците" Елфрид Пейтън вкара 19 т.

Хюстън Рокетс записа безапелационна победа в семейството си на Минесота Тимбъруулвс със 116:98. Ерик Гордън приключи с 30 точки, Клинт Капела добави 19, Крис Пол - 18. Джеймс Хардън се завърна на игрището след контузия и за 25 минути вкара 10 точки и направи 7 асистенции. За Минесота Джими Бътлър приключи с 23 пункта. "Ракетите" реализираха четвърта победа в последните си пет мача.

Бостън Селтикс без Кайри Ървинг в състава си претърпя проваляне вкъщи от Филаделфия Севънти Сиксърс с 80:89, а Портланд Трейл Блейзърс се наложи над Индиана Пейсърс със 100:86. /БГНЕС
Източник: bgnes.com