Класическа победа с 3:0 записаха юношине (старша възраст) на АФК

...

Юношите на АФК Хасково закриха сезона с победа

Класическа победа с 3:0 записаха юношине (старша възраст) на АФК Хасково над Арда 1924 (Кърджали) в последна среща от полусезона в шампионата на Зона Пловдив.

Мачът се игра на доста тежък терен на стадион “Младост “ в Хасково, а футболистите на двата тима дадоха всичко от себе си. До триумфа стигнаха домакините, които в дадени моменти бяха по-напористи и съсредоточени. След многобрайни пропуски и пред двете порти в 19-ата минута най-находчив се оказа Хакан Мустафа от Хасково, който се възползва от неточност в защитата на Арда и незабавно наказа вратаря Анатоли Кирилов.

Пресата на хасковци през второто полувреме даде нужното тактическо превъзходство на бяло-червените и от това на два пъти се възползва Христо Христов в 62-ата и 75-ата минута, оформяйки класическа победа на АФК Хасково.

Така футболистите на треньорите Живко Иробалиев и Кирчо Крумов ще посрещнат празниците на 3-то място в класирането, където води Спартак (Пд), следван от Асеновец./Марица
Източник: marica.bg