Кирил Десподов не се забави много с отбелязването на първия

...

Кирил Десподов отбеляза дебютния си гол за ПАОК след драма в Хелзинки

Efbet2023 Horizontal
Кирил Десподов не се забави доста с отбелязването на първия си гол с екипа на гръцкия ПАОК. Българинът имаше основна роля при триумфа на новия си отбор против ХИК (Хелзинки) с 4:3 като посетител.

Домакините поведоха в 36-ата минута с гол на Банде. Кулиеракис обаче изравни в 55-ата, а Десподов му асистира. След това българският национал бе прецизен в 81-ата минута. Десподов бе сменен в 85-ата, а в добавеното време паднаха още два гола. Брандън Томас осъществя в четвъртата минута на продължението, след което в деветата Радулович означи за ХИК, оформяйки крайния резултат.

За капитана на българския народен тим това бе втори мач с отбора на ПАОК, като през уикенда той изигра 25 минути в дербито на Солун против Арис, приключило 0:0.

По същото време в мач от Лига Европа Ливърпул надделя австрийския Ласк (Линц) с 3:1 след поврат. Флориан Флекере откри в 14-ата минута, а след паузата мърсисайдци стигнаха до три гола. Дарвин Нунес изравни в 56-ата минута от дузпа, Луис Диас се разписа в 63-ата, а крайният резултат оформи Мохамед Салах две минути преди последния съдийски сигнал.