Кипърските медии отчетоха, че националният им отбор е показал две

...

В Кипър след загубата от България: Мечтите ни умряха

Кипърските медии регистрираха, че националният им тим е посочил две лица по време на мача с България. Снощи родният ни внушителен отбор записа триумф с 2:1 след поврат в среща от Група „ С “ на Лига 3 на Лигата на нациите.

Спортните уеб сайтове от Острова на Афродита означават, че след мощното първо полувреме кипърските национали са се показали едва през втората част. Много от анализаторите съжаляват за пропуща на Пиерос Сотириу в 50-ата минута, когато нападателят на ФК " Копенхаген " излезе самичък против Пламен Илиев и стреля над вратата, а можеше да означи гол и гостите да поведат с 2:0. Вместо това българските национали означиха два гола и завоюваха срещата. Ето и част от заглавията в кипърските уеб сайтове след мача с България:

Оmada.reporter.com.cy: Внезапна гибел за 10 минути, фантазиите ни умряха

24sports.com.cy: Отбор с две лица, по този начин не се реализира нищо
Goal.com.cy: Колапс в България след положително начало! Записахме шеста поредна загуба като посетител
Shootandgoal.com: Загуба! Нищо ново! Ех, Пиерос, Пиерос, Пиерос

Sport-fm.com.cy: Пореден прахосан късмет за победа

Кеrkida.net: Опитахме, поведохме... още веднъж загубихме
Източник: bnr.bg