Кичънър Рейнджърс успяха да постигнат победа с 3-2 над Батальона

...

Китчънър Рейнджърс се върна от дефицит от 2 гола, за да спечели победа в Норт Бей

Кичънър Рейнджърс съумяха да реализират победа с 3-2 над Батальона в Норт Бей в неделя, с цел да затворят тяхното пътешестване през уикенда.

Батальонът поведе с 2-0 през първите 20 минути след голове на Оуен ван Стеенсел и Антъни Романи, само че пазачът на мрежата на Рейнджърс Тристан Малбеуф затвори вратата отсам.

Матю Соп и Трент Суик вкараха за Кичънър през първите седем минути и 14 секунди на втория интервал, с цел да изравнят бързо.

Вземете последните национални вести. Изпраща се на вашия имейл, всеки ден.

Така стояха нещата доникъде на третия интервал, когато Джъстин Ботино вкара победния гол, с цел да донесе успеха на Рейнджърс с 3-2.

В събота Рейнджърс изпусна три гола води в Съдбъри, защото Уулвс вкараха пет следващи гола, с цел да запишат победа със 7-5.

Карсън Рекопф се завърна в състава на Рейнджърс след пр...