Кери се оказа твърде много за Тайрън, тъй като те

...

GAA: Победи за Кери и Голуей в първа дивизия

Кери се оказа прекалено много за Тайрън, защото те завоюваха с 0-18 до 1-11 в конфликта от първа дивизия в Киларни.

Кери направи четири промени от провалянето от Дъблин предишния уикенд и поведе с 0-11 до 0-6 на почивката, като Шон О'Шей и Дейвид Клифърд впечатлиха.

Кери продължи инерцията си през второто полувреме, с Clifford означи осем точки, с цел да завоюва третата си победа в лигата за сезона.

Тайрон вкара единствения гол в мача посредством Ciaran Daly, само че в този момент са в борба за изпадане със единствено две победи до момента.

В Clones Голуей завоюва с 3-12 против 0-14 като посетител против Монаган, с цел да облекчи страховете си от изпадане.

Три гола през първото полувреме от Джон Махер, Рори Кънингам и Катал Суини в период от 11 минути им оказа помощ да поведат с 3-4 до 0-7 в интервала.

Монаган не съумя да се възвърне от тази крах, защото Голуей продължи да тиктака таблото през второто полувреме, с цел да изкара комфортни спечелили.

Във втора дивизия Донегал продължи не...