Кайзериспор победи Истанбул Башакшехир с 3:2 като гост в среща

...

Назон с първи гол в турската Суперлига

Кайзериспор победи Истанбул Башакшехир с 3:2 като посетител в среща от 26-ия кръг на турската Суперлига.

Резултата откри някогашният нападател на ЦСКА Дюкенс Назон в деветата минута на срещата след пас на Лионел Кароле (1:0). Али Карими удвои в 15-ата след асистенция на Ариф Коджаман (2:0).

Дениз Турук върна един гол за истанбулския отбор (2:1) в 58-ата минута, само че до края нямаше сили за повече.
 Дюкенс Назон дебютира в турското състезание

Мачът с Бешикташ приключи наедно

Вместо това Кайзериспор вкара трети гол, дело на Айлтон Боа Морте, разписал се в 84-ата минута след пас на Рамазан Дживелек (3:1).

Головото шоу продължи и в 89-ата минута Хамза Гюлрелер вкара втори гол за домакините, оформяйки крайното 3:2.

В 12-ата минута от добавеното време Кшищоф Пьонтек пропусна да изравни резултата, откакто пропусна дузпа.

Тимът на Назон се изкачи до 11-о място в класирането с 32 точки, с една по малко от днешния саи противник, който е на девета позиция.

Бившият нападател на ЦСКА дебютира преди дни против гранда Бешикташ, а дуелът приключи 0:0.