Късно снощи Манчестър Сити отпадна на четвъртфиналите на Карабао къп,

...

Най-лошото полувреме под ръководството на Гуардиола за Ман Сити, заявиха в Англия

Късно нощес Манчестър Сити отпадна на четвъртфиналите на Карабао къп, откакто като загуби гостуването си на Саутхамптън с 2:0. Секу Мара и Муса Дженепо се разписаха още в първите 30 минути на дуела, само че възпитаниците на Джосеп Гуардиола по този начин и не можаха да отговорят на предизвикването, въпреки че след почивката да се появиха играчи като Ерлинг Холанд и Кевин Де Бройне. Те даже не съумяха да насочат прецизен удар за всички 90 минути на дуела, а представянето им през първата част бе наречено най-лошото полувреме под управлението на Джеосеп Гуардиола от Джейми Реднап, който бе един от анализаторите на дуела в студиото.
 Ман Сити е навън от Карабао Къп след безобразно показване и нито един прецизен удар Ман Сити е навън от Карабао Къп след безобразно показване и нито един прецизен удар
“Не мога да се сетя за по-лоши 45 минути под управлението на Пеп Гуардиола. Бяха ужасни, закъсняваха за всяка топка, направиха извънредно доста неточности от тяхна позиция. Саутхамптън изглеждаше по-агресивен и с повече цели в представянето си. Изглеждаше като че ли Манчестър Сити излязоха довечера, откакто ги победиха на “Етихад ”, и чакаха сами да се бият, ” съобщи някогашният полузащитник на Ливърпул.
 Гуардиола разкри, че има неуместни хрумвания, с които да изненада Тен Хаг Гуардиола разкри, че има неуместни хрумвания, с които да изненада Тен Хаг
Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.

Снимки: Imago