Карнобат започна с поражение в новото първенство на Югоизточна Трета

...

Президентът на Карнобат: Оптимисти сме

Карнобат стартира с проваляне в новото състезание на Югоизточна Трета лига. Възпитаниците на Георги Калоянов отстъпиха с 1:3 при визитата си на Розова котловина в Казанлък. Единственото попадение за Карнобат бе дело на Мартин Димитров, който откри резултата в 6-aта минута. В края на полувремето домакините изравниха, а през втората част „ розите “ означиха още два гола.

" Оптимисти сме, макар сложното начало. Нашите момчета се стараха, играха добре, само че тимът ни е доста млад. Съперникът бе по-опитен, съхранили са си тима, което оказва въздействие и върху крайния резултат.

През новия сезон ние разчитаме доста на нашата аудитория, която във времето потвърди, че може безпроблемно да бъде наш 12-ти състезател. Именно голямата фенска поддръжка може да окаже въздействие за едно по-добро показване на нашите млади момчета, с цел да можем всички да се радваме на идните победи ", съобщи президентът на Карнобат Теодор Иванов.

През лятната пауза Карнобат притегли 7 момчета. Най-популярното име е Стойко Колев, потвърдил се във времето умел играч, който се завръща в тима след интервали в Ураган и Загорец. Югоизточна Трета лига 1 кръг, събота 11 август  Розова котловина (Казанлък) 3:1краен резулат  Карнобат