Кариана (Ерден) разби с 3:0 дубъла на Лудогорец у дома

...

Кариана с класически успех срещу дубъла на Лудогорец

Кариана (Ерден) разруши с 3:0 дубъла на Лудогорец вкъщи в мач от 12-ия кръг на Втора лига. Ивелин Илиев се разписа на два пъти, а едно попадение добави Николай Николов.

Илиев откри резултата в 17-ата минута, откакто довкара отбилата се в гредата топка при удар на Цветомир Тодоров.

Четири минути по-късно още веднъж той бе в прегръдките на съотборниците си, откакто се разписа с диагонален шут.

Николай Николов направи резултата типичен с гол с глава след центриране от корнер.

В 72-ата минута Денислав Александров от Лудогорец удари греда.

Девет минути по-късно вратарят на гостите Даниел Наумов си поведе неприятно топката и фаулира пред пеналта Николай Николов, поради което получи пряк червен картон. И защото Ради Здравков към този момент бе направил три смени под рамката застана Aдриян Димитров.

Във краткотрайното класиране Кариана е предпоследен с 9 точки, до момента в който вторият отбор на Лудогорец е с три повече.

Славия победи с 3:0 Кариана (Ерден) в контрола