Капитанът на Тотнъм Хари Кейн, който през цялото лято е

...

Хари Кейн вкара 4 гола за Тотнъм в контрола на фона на слуховете за негов трансфер в Байерн

Капитанът на Тотнъм Хари Кейн, който през цялото лято е интензивно свързван с трансфер в немския Байерн Мюнхен, взе присъединяване в една от последните контрола на " шпорите " преди старта на новия сезон във Висшата лига и осъществя четири гола за триумфа с 5:1 против Шахтьор Донецк.

Звездата на лондончани даде задатък на своя отбор с гол от дузпа в 38-ата, само че малко преди почивката Кевин Келси осъществя за 1:1.

През второто полувреме обаче Кейн се развихри и с попадения в 50-ата, 55-ата и 79-ата минута направи резултата 4:1 в интерес на Тотнъм.

Крайното 5:1 в интерес на " шпорите " фиксира Дейн Скарлет в добавеното време на срещата.

До началото на новия сезон в Англия лондончани ще изиграят още една инспекция във вторник (8 август), когато футболистите на Тотнъм, водени от своя нов ментор Анге Постекоглу, ще се изправят против Барселона в спор за трофея " Жоан Гампер ".