Капитанът на националния отбор на България Ивелин Попов сподели мнението

...

Ивелин Попов: Апелирам всички да подкрепят националния отбор

Капитанът на националния тим на България Ивелин Попов показа мнението си след днешното проваляне с 0:1 от Норвегия. Попето прикани всички да не стопират да поддържат представителния ни отбор и проучва днешната игра на „ лъвовете “ в Осло.

„ Не мисля, че е ужасно, само че през първото полувреме подходихме с доста огромен почит към тях и допуснахме гол. През второто полувреме задържахме повече топката и можеше да изравним. Тази тактичност може да се окаже както отбранителна, по този начин и офанзивна. Има и такива мачове. Апелирам всички да почитат и поддържат този тим. Изградихме добър колектив и тимът има бъдеще. През второто полувреме изчезна всякаква вдървеност и почит. Имам цялостна има вяра във всеки. Колективът се демонстрира при загубите. Надявам се да има феърплей от всички тимове в идващите мачове, а ние ще създадем всичко по силите си да спечелим групата “, разяснява Попов. Лига на нациите 4 кръг, вторник 16 октомври  Норвегия 1:0краен резулат  България