Капитанът на националния ни отбор Ивелин Попов получи травма в

...

Ивелин Попов се контузи три седмици преди мача с Англия

Капитанът на националния ни тим Ивелин Попов получи контузия в гостуването на своя Ростов на Уфа в мач от шестия кръг на съветското състезание. Той пострада поради изкуствената настилка и трябваше да напусне още на почивката. Все още няма информация до каква степен сериозен е казусът и дали той ще му попречи да вземе присъединяване в европейската подготовка против Англия на 7 септември.

И двата гола за домакините осъществя Силвестър Игбун. Първо той беше прецизен в 40-ата минута с глава, а по-късно в 79-ата добави второ попадение с левия крайник.

Това е първа загуба за Ростов, който има 11 точки след три триумфа и две ремита. Уфа пък събра 7 пункта. Лидер е първенецът Зенит с 14 точки. Премиер Лига 6 кръг, неделя 18 август  Уфа 2:0краен резулат  ФК Ростов