Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев беше много доволен след

...

Капитанът на Локо : Нападателите ни падат добре за дузпи, нямаме комплекс от Левски

Капитанът на Локомотив (Пловдив) Димитър Илиев беше доста удовлетворен след 3:1 над Дунав в последния мач от кръга в efbet Лига. Той си пожела повиквателна за националния тим и призна, че " смърфовете " не се плашат от Левски.

" Двубоят беше подобе на този със Славия, започнахме нерешително, само че по-късно се взехме в ръце. Помогна ни дузпата, която за мен беше чиста дузпа. Вкарахме гол в точния момент преди края на полувремето. През второто полувреме си пролича, че може би има лека отмалялост. Този резултат е задоволителен и се веселя, че прибрахме следващи три точки. Тепърва стартира сезонът, уповавам се да бъде най-силният ми. Нападателите ни добре падат за дузпи, тъй като имам много голове от дузпа. Съгласен съм да печелим всеки мач, само че да въвеждам аз, това за мен не е най-важно. Печелим изрично и нека дълго да продължи тази серия, всеки мач бележим много голове, ще е супер да продължим по този начин, колкото се може по-дълго. Дузпите ги удрям с централизация, съсредоточвам се на придвижването на вратаря. Стига да свирят, ще вкарам. Надявам се да продължи тази ми серия. От историческа позиция имаме позитивен баланс против Левски в последните години, на " Герена " нямаме комплекс от Левски, това е видно. Те играят хубав футбол, играят резултатно, нека стане хубав и ефективен мач. Да бъда в националния тим ще е сбъдната фантазия за мен. Досега не съм получавам повиквателна, нека се случи. Ще бъда доста удовлетворен ", сподели Илиев. efbet Лига 6 кръг, понеделник 19 август  Локомотив (Пловдив) 3:1краен резулат  Дунав