Капитанът на Дунав (Русе) Диян Димов заяви, че детински грешки

...

Диян Димов: Вторият гол срещу Левски беше за детската градина

Капитанът на Дунав (Русе) Диян Димов съобщи, че хлапашки неточности в отбрана са провали " драконите " в мача с Левски за Купата на България. Столичани завоюваха с 2:0 и се класираха на полуфинал.

" Отново нелепи неточности от наша страна. Допуснахме два обикновени гола, изключително вторият беше за детската градина. Надявам се, с това да свърши неприятният шанс за нас през тази година. Сега следва да починем, по-късно да създадем една добра подготовка и да бъдем един радикално друг тим. На почивката си казахме, че няма какво да губим и да опитаме да се върнем в мача с един гол. Играхме по-добре, само че нямахме шанс да понижим, когато ударихме греда. Нямаме искания към рефера.

Първата част годината беше доста сполучлива. През първите шест месеца стигнахме до Лига Европа, играхме евротурнирите, само че есента не показахме това, което играехме през предишното състезание. Надявам се, че пролетта ще трансформират тези неща ", разяснява Димов.