КАНСАС СИТИ, Мисури (AP) — Лас Вегас получи чифт тъчдауни

...

Raiders зашеметяват небрежните Chiefs с 2 защитни TD при победа 20-14 на Коледа

КАНСАС СИТИ, Мисури (AP) — Лас Вегас получи чифт тъчдауни в отбрана за втора поредна седмица, в това число избор-6 на борещия се Патрик Махоумс и възраждащите се Рейдърс удържаха небрежния Канзас Сити Чийфс 20-14 в понеделник, с цел да запазят слабите си очаквания след сезона живи., а Джак Джоунс взе прихващане на 33 ярда за нов резултат 7 секунди по-късно, помагайки на Рейдърс (7-8) да скъсат серия от шест загуби от Шефс.

Канзас Сити (9-6) пропиля опция да победят AFC West за осма поредна година с едно от най-лошите си представяния в ерата на Mahomes.

Заедно с два бранителя, Харисън Бъткър пропусна гол от игра, дузпите и пропуснатите пасове още веднъж бяха проблем и два пъти те не съумяха да осъществят при четвърти удар през второто полувреме.

Шефовете имаха късмет, откакто Mahomes удари Джъстин Уотсън за тъчдаун 2:42 до края. Но при последвалото владеене, Замир Уайт от Raiders се разхлаби за облага от 43 ярда, вдигайки първи даун, който им разреши да изтекат врем...