Каляри взе втора поредна победа в Серия А, след като

...

Каляри лети без Десподов в състава си

Каляри взе втора поредна победа в Серия " А ", откакто в предишния кръг победи Парма, нощес ''сардинци'' победиха Дженоа с 3:1. С тази си победа тимът от остров Сардиня се изкачи на 5-о място във краткотрайното класирането. Джовани Симеоне се разписа против някогашния си отбор преди почивката, а всичко по-интересно в мача се случи в последните 10 минути, когато паднаха три гола.

Припомня, че в края на трансферния прозорец от Каляри взеха решение, че за момента футболист номер 1 на България за 2018 година Кирил Десподов - няма да им е нужен. От клуба го отдадоха чартърен на Щурм Грац до края на сезон 2019/20г.

Джовани Симеоне, който е наследник на Диего Симеоне, още веднъж сподели, че е доста рисков при играта с глава и направи беззащитен вратаря на Дженоа Йонуц Раду.
Източник: fakti.bg