Какво може да постигне един футболист за 27 минути? Много,

...

За 27 минути: Гол, асистенция и контузия за Гълъбинов

Какво може да реализира един футболист за 27 минути? Много, в случай че се споделя Андрей Гълъбинов!

Нападателят на " Специя " се прояви по време на мача с " Козенца " от италианската Серия " Б ". Още в шестата минута българинът откри резултата, откакто засече с глава центриране.

В 20-ата минута Гълъбинов се включи в нова офанзива на своя отбор. Той не съумя да вкара, само че пасът му стигна до неговия съотборник Гуаси, който повиши за 2:0.

В 27-ата минута българинът спринтира към вратата на " Козенца ", само че се хвана за бедрото. Наложи се той да бъде заменен и да се прибере по-рано в съблекалнята.

В последна сметка " Специя " победи с 5:1 и към този момент е на четвърто място в класирането на Серия " Б ". Гълъбинов пък към този момент има 6 гола на сметката си през сезона.
Източник: btvnovinite.bg