кадри: 7/8 ТВТака започна тази вечер Шоуто на Слави с

...

Иво Сиромахов със звучен шамар към националите ни по футбол

кадри: 7/8 ТВ

Така стартира довечера " Шоуто на Слави " с водещ Иво Сиромахов:

" Днес няма да стартира с политически преглед, а със състезателен. В четвъртък, националният тим по футбол на Северна Македония, изхвърли настоящия европейски първенец Италия с гол в последната минута.  Както би споделил Мичмана „ Господ е българин ”! В момента, Северна Македония играе заключителен мач с Португалия и в случай че бият, ще играят на Световното в Катар.

Ама какви са тия от Северна Македония? Те накъдето отиват, ние, оттова се връщаме.

България изигра 2 контролни срещи в Катар, като първата беше със самите катарци. Загубихме с 2:1 и ето какво сподели след срещата звездата на националния ни тим:

Браво, Десподов, това е огромен триумф. Ето и аз да ти кажа нещо. Аз през днешния ден бях в магазин за тв приемници и видях, къде ще гледате другите тимове на Световното.

Скъпи национали, на следващия ден се връщате в България, в случай че желаете да сте малко потребни, донесете у нас малко полутечен катарски газ! "
Източник: petel.bg