Жестоко меле доведе до прекратяването на мач от бразилския Кампеонато

...

Бой и 10 червени картона на мач в Бразилия

Жестоко меле докара до прекратяването на мач от бразилския Кампеонато Баяно. Играчите на " Витория " и " Баия " получиха общо 10 червени и 8 картона, а дуелът завърши в 79-ата минута.

Домакините от " Витория " поведоха в 34-ата минута посредством Денилсон. Дотук всичко бе умерено, оповестява bTV.

Пет минути след началото на втората част гостите получиха правото да изпълнят дузпа. Винисиус не сбърка от бялата точка, само че по-късно отпразнува попадението с неприлични жестове към ентусиастите на съперника. Вратарят Фернандо Мигел незабавно потърси разпра, а това даде началото на всеобщ пердах сред двата отбора.

Реферът изгони четирима от " Баия " и трима от " Витория ". Мелето обаче към този момент бе нажежило прекалено много пристрастеностите и в идващите 20 минути още един футболист на гостите и двама от домакините видяха аления цвят на картона.

Така в 79-ата минута срещата бе прекъсната след осмия изпъден редови състезател, както е по устав, а на " Баия " бе присъдена служебна победа с 3:0.

Очакват се санкции и санкции за двата клуба, както и за провинилите се футболисти. Дисциплинарната комисия към Бразилската футболна федерация ще изгледа и записи от конфликтите.