Източник и снимка: chernomorepfc.bgЧерно море победи с класическото 3:0 Монтана

...

Моряците с класика срещу Монтана в Елитната до 19 години

Източник и фотография: chernomorepfc.bg

Черно море победи с класическото 3:0 Монтана в мач от 10-ия кръг на Елитната група до 19 години. “Моряците ” на Мартин Христов осъществиха и трите попадения през първата част.

Светослав Николов откри резултата в 25-ата минута, откакто засече с глава центриране отдясно. Само седем минути по късно още веднъж след добра офанзива отдясно и прострелно центриране на границата на наказателното поле Светослав Николов повиши на 2:0. В 41-вата минута Николай Златев излезе самичък против вратаря на гостите, той в началото парира удара на футболиста на “моряците ”, само че топката попадна в Златин Станков, който не сгреши – 3:0. През първата част варненци изпуснаха още няколко положителни обстановки пред вратата на противника.

Втората част темпото на игра спадна, само че все пак Черно море още веднъж бе по-добрия тим, с по-чистите положения. Влезлият на промяна Иван Томов пропусна на два пъти, а Радослав Златев и Паоло Пасков пропиляха положителни благоприятни условия за четвърти гол.

В идващия кръг Черно море гостува на Нефтохимик в Бургас. Срещата е в понеделник, 5 октомври от 16 часа.

Съставът на Черно море:  Стефан Петков, Златин Станков, Росен Стефанов, Берк Джевдет (55-Алекс Цеков), Димитър Ралчев (55-Симар Емин), Калин Георгиев (61-Денислав Славов), Николай Златев (61-Петър Иванов), Светослав Николов, Наско Янков, Паоло Пасков (55-Иван Томов), Радослав Златев.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.