Изпълнителният директор на Локомотив (София) Бойчо Величков беше бесен на

...

Локо изригна: Свириха дузпа срещу нас за неправилно дишане

Изпълнителният шеф на Локомотив (София) Бойчо Величков беше гневен на съдията Валентин Станчев след равенството 2:2 в гостуването на Черноморец (Балчик) от 8-ия кръг на Втора лига. Бившият голмайстор упрекна рефера, че е в главната за равенството.

" Този арбитър напряко ни отряза главата. Направо не мога да допускам какво се случи. Първо даде дузпа безусловно за погрешно дишане, а по-късно не отсъди 100% такава за нас. Освен това второто полувреме се игра едвам 25 минути, като накъса играта. Нещо, което попречи на нашия отбор. Да не приказваме за картоните. Просто не ми се приказва. Нямам визия какво се случва, само че стартирам да виждаме наклонност в последно време. Това ме тормози най-вече. Не знам внезапно на кого започнахме да пречим. Ние желаеме да играем футбол. Нямаме никакви искания към домакините, които при отсъдената за тях дузпа, се почувстваха гузни, защото единствено съдията я видя. Сигурно беше отсъдена, че някой не дишаше вярно в нашата отбрана. Не желаем да ни се оказва помощ, просто да се свири, заслужено. Със сигурност ще пуснем тъжба. Не може по този начин да продължава. Какво да изяснявам на момчетата, които се трудят, а по-късно идва един човек и унищожава техния труд ", разяснява Велчиков пред Sportal.bg.