Изкушаващо е да чудя се къде биха били без него.За

...

Неистовият Коул Палмър оставя Евертън на пух и прах, но Челси все още не може да завърши победата с 6-0 без допълнително неудобство, пише МАТ БАРЛОУ

Изкушаващо е да чудя се къде биха били без него.

За Челси успеха направи пет от пет в понеделник вечер този сезон, само че те не можаха да завършат успеха без намек за разстройване, до момента в който играчите се караха кой да извърши дузпата.

Коул Палмър се измести на върха в класирането по голове във Висшата лига, откакто Челси победи Евертън в понеделник

21-годишният състезател означи съвършен хеттрик в границите на половин час на Стамфорд Бридж, преди да добави четвърти от 12 ярда

Вашият браузър не поддържа iframes.

Нони Мадуеке искаше да го вземе, тъй като смяташе, че го е спечелил, макар че по-късно се оказа, че е присъден за предходен фаул против Палмър. Николас Джаксън, който бе отбелязал четвъртия гол за вечерта малко преди полувремето, също искаше да го вземе.

След това Палмър пристъпи напред и пое топкат...