Изказване на треньора Мартин Кушев след равенството 1:1 на “белите

...

Мартин Кушев: Играем само за себе си

Изказване на треньора Мартин Кушев след равенството 1:1 на “белите ” вкъщи против Черно море в среща от 28-ия кръг от шампионата:

“Равностоен мач през първото полувреме. През втората част притежавахме самодейността, само че за злощастие ни вкараха, само че сме удовлетворени, че се върнахме. Голът им стана с рикошет, греда и наша неточност при осъществяване на тъч.

Точно преди тяхното попадение можехме да поведем, само че и по-късно имаше експанзия в нашите набези. Проявихме темперамент, макар че постоянно обичаме сами да си сътворяваме неприятности.

След отпадането на полуфиналите за купата на България имаше неприятно въодушевление, само че в този момент играем напълно за себе си. Дано продължим по този начин. ”
Източник: novinata.bg