Изглеждат силни и решителни. Те изглеждат по-добре оборудвани, като добавянето

...

Арсенал се разпадна миналия април, но не прилича на отбор, който ще се разпадне отново, пише МАТ БАРЛОУ след победата на топчиите с 3-0 срещу Брайтън, която ги върна на върха в таблицата

Изглеждат мощни и решителни. Те наподобяват по-добре оборудвани, като прибавянето на Деклан Райс и Кай Хаверц към техните редици прибавя освен физическо наличие, само че и усъвършенства манталитета им, а с него и желанието им за победа.

Havertz направи жизненоважния принос тук, защото Арсенал обърна това проваляне с 3-0 и остана в крачка със Сити, който завоюва еднообразно безапелационно по-рано в събота в другия завършек на М23. Неговият бе втори в мача, маркиран от близко в 62-ата минута, увеличавайки преднината след дузпа на Букайо Сака през първото полувреме.

Арсенал се върна на върха във Висшата лига с безапелационна победа с 3-0 над Брайтън

Отборът на Микел Артета не демонстрира нито едно от нервите, които ги накараха да се отклонят от курса предишния сезон

Букайо Сака резервира самообладание от дванадесет ярда, с цел да даде преднина на гостите на Amex