Ивелин Попов бе титуляр за тима на Сочи и игра

...

Попето се контузи срещу ЦСКА М

Ивелин Попов бе титуляр за отбора на Сочи и игра до 27-ата минута при гостуването на ЦСКА в Москва в мач от 28-ия кръг на Премиер лигата на Русия, когато бе сменен наложително поради контузия на десния крайник. Сочи победи с 1:0 и два кръга преди края резервира третата позиция с 52 т., колкото има и вторият Динамо Москва. Двата отбора ще решат ориста на сребърните медали в пряк конфликт в Москва в последния кръг.

ЦСКА остава четвърти с 47 т. и съвсем загуби шансове да приключи в тройката. Титлата предварително извоюва Зенит Санкт Петербург, който с 64 т. е неосъществим.

Попето получи жълт картон за закъснение на играта, защото съгласно рефера при промяната си напусна прекомерно постепенно терена. Артьом Макарчук (10) осъществя победното попадение за Сочи след подаване от някогашния футболист на Левски Жоазиньо. Домакините завършиха мача с човек по-малко, откакто във втората минута на добавеното време Илзат Ахметов получи червен картон.

Вероятно българинът изигра последните минути с екипа на Сочи, който не му предложи нов контракт. Бившият капитан на националния отбор към този момент подписа контракт за 2 години с Левски.
Източник: duma.bg