Италия победи САЩ в контрола, играна на белгийска земя. Европейският

...

Минимален успех за Италия срещу САЩ

Италия победи Съединени американски щати в контрола, играна на белгийска земя. Европейският състав завоюва с минималното 1:0.

Единственото попадение в мача означи Матео Политано, разписал се надълбоко в продължението - в 94-ата минута.

Снимка 390553
Източник:

Влезлият в игра в 87-ата минута Политано порази противника с гол в последните секунди на 4-минутното добавено време.

Триумфът бе изцяло подобаващ за италианците, които бяха изрично по-добрият състав на терена и диктуваха темпото на игра и изобщо всичко протичащо се сред двете порти.

Снимка 390551
Източник:

Ниската ефикасност на " адзурите " обаче продължава да изтезава съперниците на отбора.

В последните си към този момент 16 срещи, тимът е вкарал два пъти единствено в... един случай - за триумфа с 2:1 над Саудитска Арабия.