Италия победи Израел с 1:0 в среща от квалификациите за

...

Минимална победа за Италия срещу Израел

Италия победи Израел с 1:0 в среща от квалификациите за международното състезание в Русия през 2018 година Единствен Чиро Имобиле съумя да означи попадение във вратата на противниците.

През останалото време двата отбора не предложиха доста добър футбол на последователите по трибуните.

След нулево първо полувреме, домакините съумяха да вкарат гол в 53-ата минута. Антонио Кандрева центрира отдясно и Чиро Имобиле с глава заби топката зад Харуш.

Изненадващо след него " адзурите " не се затвориха, а даже проведоха още офанзиви. Андреа Белоти бе покрай удвояване, само че първо ударът му бе избавен от вратаря, а по-късно мина около гредата.

Така Италия събра 19 точки в актива си в Група “G” и остава на втора позиция. Лидерът Испания е с 22 точки.
Източник: btvnovinite.bg