Испанският хегемон в Лига Европа – Севиля, стартира прекрасно тазгодишната

...

Славчев не игра, а Севиля преби Карабах

Испанският хегемон в Лига Европа – Севиля, започва прелестно тазгодишната си акция. Андалусийците победиха с 3:0 азербайджанския Карабах в Баку и поведе парада в група А на шампионата. За страдание на българския футболен почитател родният халф – Симеон Славчев, не записа минути на „ Тофик Бахрамов”, откакто остана неизползвана запаса.

Новият нападател на Севиля Чичарито даде превес на своите в 62-ата минута, а Мунир Ел Хадади удвои задатъка на гостите, откакто бе изведен от Евер Банега. В 85-ата минута пък Оливър Торес означи третия гол със задна ножица и отпрати трите точки към далечната от Азербайджан Испания. В другия мач от групата пък Дюделанж удари АПОЕЛ Никозия с 4:3 в бурен мач, игран в Кипър.

В идващия рунд Севиля ще одобри АПОЕЛ Никозия, а Карабах ще гостува на Дюделанж.