Испания разби с 3:0 Италия в голямото дерби световните квалификации

...

Италия на колене пред Иско и Испания

Испания разруши с 3:0 Италия в огромното дерби международните квалификации за Мондиал 2018 в Русия. Два гола за безапелационния триумф на " Ла Фурия " вкара Иско, а Алваро Мората оформи крайния резултат.

С тази победа " Ла Фурия " излиза еднолично отпред в квалификационната група с 19 точки, а Италия остава на второто място с 16.

Испания доминираше през цялото време на срещата на " Сантиаго Бернабеу " и в 13-ата минута към този момент водеше в резултата. Звездата на " Реал " Мадрид Иско напряко разстреля Джанлуиджи Буфон за 1:0.

" Скуадрата " отговори с рисков удар с глава на Андреа Белоти, само че Давид де Хеа избави.

В 40-оата минута Иско повиши на 2:0 и хвърли в възторг почитателите по трибуните.

През второто полувреме испанците не изпуснаха самодейността и в 77-ата минута пронизаха вратата на Буфон за трети път. Капитанът Серхио Рамос подаде по превъзходен метод на влезлия като запаса Алваро Мората, а нападателят на " Челси " не сгреши за 3:0.
Източник: btvnovinite.bg