Интер стартира по убедителен начин сезона в Серия А -

...

Интер впечатли в първия си мач

Интер започва по безапелационен метод сезона в Серия " А " - 4:0 над гостуващия Лече. Това беше първи формален мач на Антонио Конте отпред на гранда от Милано.

" Нерадзурите " зарадваха почитателите си с атакуваща игра и красиви голове. Oще при дебюта си съумя да се разпише новата звезда на отбора Ромелу Лукаку. Белгийският национал поведе офанзивата дружно с Лаутаро Мартинес, до момента в който Мауро Икарди бе отвън групата за мача.

През първото полувреме паднаха два гола в границите на три минути. В 21-ата Брозович откри резултата с удар в далечния горен ъгъл - 1:0. В 24-ата новото попълнение Сенси удвои. Той също означи с изстрел от отдалеченост. Домакинският напън продължи и по-късно. Две минути по-късно " нерадзурите " проведоха бърза контраофанзива, която приключи с изстрел на Брозович от воле в навън.
Източник: fakti.bg