Интер не срещна абсолютно никакви проблеми и се класира на

...

Интер разгроми Рапид с 4:0

Интер не срещна безусловно никакви проблеми и се класира на 1/8-финалите в Лига Европа.

" Нерадзурите " завоюваха изрично на личен терен с 4:0 ревашна с Рапид (Виена) и с общ резултат 5:0 не престават в идната фаза на шампионата.

Интригата в дуела завърши още преди да са изтекли 20 минути, в които италианците поведоха с 2:0.

Първо Матиас Весино бе прецизен с диагонален удар при избита топка в наказателното поле, а малко след него Ранокиа удвои преднината на " нерадзурите " с хубаво осъществяване от въздуха от линията на наказателното поле.

Интер вкара още две попадения в заключителните минути на мача посредством голове на Иван Перишич и Матео Политано.

Срещата от трибуните изгледа изпадналият в недружелюбност голмайстор и звезда на тима - Мауро Икарди, който по всичко проличава, че кара последния си сезон в гранда от Милано.