Интер допусна втора поредна грешна стъпка в борбата за титлата

...

Интер загуби ценни точки в борбата за титлата

Интер позволи втора поредна неверна стъпка в битката за купата в Серия " А ". " Нерадзурите " приключиха наедно 1:1 в гостуването си на Лече.

Двата отбора изиграха трогателен дуел, с голям брой пропуски пред двете порти, като разумно тези пред вратата на Лече бяха повече. Особено през първата част, която мина напълно в половината на домакините, само че гостите се регистрираха с много пропуски, положителни спасявания направи и бразилския пазач Габриел.

Лече от своя страна изпусна едно чисто състояние в самото начало посредством Лападула, а в заключителните мигове на полувремето съдията отсъди дузпа в интерес на отбора. След ревизиране на VAR обаче, той реши, че играта с ръка на Стефано Сенси не заслужава отсъждането на углавен удар.
Източник: fakti.bg