Интер (Добрич) загуби като домакин от в мач от четвъртия

...

Септември взе гостуването на Интер

Интер (Добрич) загуби като хазаин от в мач от четвъртия кръг на Трета лига – Североизток. През първата част „ студентитеот Добрич “ бяха равносилен съперник на гостите от Тервел. Въпреки по-добрата им игра при започване на мача гол обаче падна в тяхната врата.

В 23-ата минута Мартин Кирилов засече от близко центрираната отдясно топка, като я прати в мрежата на Федаи Алимов. В 35-ата минута Павел Жендов бе изведен зад отбраната на Септември 98, който невъзмутимо преодоля и вратаря Дениз Александров за 1:1. Две минути преди края на първата част домакините съумяха да поведат след хубав удар от 20 метра на Баръш Николаев.

След почивката играчите на Септември 98 (Тервел) натиснаха своя съперник и резултатът не закъсня. Венелин Николаев съумя да изравни, а няколко минути по-късно, след негово центриране, защитник на Интер вкара топката в личната си врата. Кристиян Петков – някогашен футболист на се разписа с отдалечен удар за 2:4, а крайният резултат бе завършен от Гюрсел Осман.

/Салим Салих/ Североизточна Трета лига 4 кръг, събота 29 август  Светкавица (Търговище) 18:00  Интер (Добрич)