ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Тайрис Халибъртън имаше 18 от рекордните за

...

Халибъртън има 18 от рекордните за отбора на Индиана 50 асистенции, Пейсърс победи Хоукс със 150-116 за 6-та поредна победа

ИНДИАНАПОЛИС (AP) — Тайрис Халибъртън имаше 18 от рекордните за франчайз Индиана 50 асистенции, а Пейсърс победиха Атланта Хоукс 150-116 в четвъртък вечер за шестата си поредна победа.

Халибъртън, водач в НБА с асистенции от 12,8 на мач, също имаше 10 точки и осем битки за малко над 25 минути. Майлс Търнър поведе Индиана с 27 точки, Бенедикт Матурин имаше 18, Брус Браун 17 и Арън Несмит 15.

Най-резултатният тим в НБА Индиана доближи 150 точки против Хоукс за повторно този сезон, откакто сложи връх за сезона в лигата при победа със 157-152 в Атланта на 21 ноември.

Деджунте Мъри поведе Хоукс с 30 точки. Трей Йънг пропусна първите си седем удара и приключи с 13 точки при пукотевица 4 от 18. Той беше 1 от 11 от 3 точки.

Пейсърс означиха 71% удар през първото полувреме и водеха със 78-54 на почивката. Индиана означи общо 64%, до момента в който Атланта беше с 43%. Индиана беше 19 от 39 от 3 точки,