и направиха нулево равенство в солунското дерби от 24-ия кръг

...

Без голове в дербито на Солун

и направиха нулево тъждество в солунското дерби от 24-ия кръг на гръцкото състезание. В титулярния състав на домакините имаше единствено чужденци, измежду които и някогашният халф на - и Лудогорец Лукас Саша. Двата тима играха прекомерно отбранително и направиха рекордните за сезона 37 нарушавания.

прекъсна серията си от три турнирни победи, само че продължава да стои устойчиво на второто място, с задатък от 6 точки пред третия. пък е 8-и, само че към момента има шансове да влезе в първата шестица за плейофите.

Шампионът се затрудни при гостуването си на Волос, само че въпреки всичко завоюва с 1:0. Единствения гол вкара в 81-ата минута. Секунди по-рано като запаса за домакините влезе досегашният бранител на Левски Христос Шелис.

АЕК се наложи с 2:0 над ПАС Янина с попадения на Петрос Манталос и Карим Ансарифард. " Жълто " черните " събраха 42 точки - шест повече от четвъртия в подреждането Панатинайкос.